NOVÝ SINGL
Nostalgia [single] - 3:43 - 07.01. 2008
Právě vychází náš nový počin, který jsme vytvořili už v nové sestavě. Má název Nostalgia, a je
to singl k připravované desce. Na singlu je jeden nový vál, je to pro vás, pro fanoušky, protože nyní cvičíme nový materiál na desku, nejezdíme koncerty tak právě proto jsme nahráli tento singl. Nahrávali jsme ve studiu George Lucase (bicí, basa, zpěv) a
doma jsme nahrávali kytary. Se zpěvem nám vypomohla zpěvačka z kapely Before The Dark Morticie. Konečný mix pak dělal Harman a Swarm. Tento song bude volně ke stažení. Všem účastníkům nahrávání děkujeme. Přejeme všem příjemný poslech... :P





