Zdravím znovu, naprosto souhlasím, i když vy jste odjeli docela brzo, ale i přesto to bylo super. Jen jak už si psal. Škoda lidí no. A těším se na další akci s váma. Máte to sakra dobrý :]
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím znovu, naprosto souhlasím, i když vy jste odjeli docela brzo, ale i přesto to bylo super. Jen jak už si psal. Škoda lidí no. A těším se na další akci s váma. Máte to sakra dobrý :]
Včera ve Splavech opravdu paráda ;]. Basák mě přesvědčil o tom, že je to opravdu šílenec :D. Jste výborní drtiči nastrojů a já doufám, že se ještě potkáme :]
Zdarec měl jsem ve škole referát o vás tak si část můžete přečíst na mym profilu :)) ale bylo to i o víc kapelách :D:D
Zdravím neděkujte to je jasný...!! A určitě brzo někam v okolí Kolína doražte...když sem v bohdanči z vás toho moc neměla...:-) tak se měj a přeju vám mnoho uspěchů..!
Rádo se stalo, hlavně, že jste nám tam neudělali ostudu :-)). Jinak pro info Týnfest už je kompletní
Jsem rád, že se vám u nás líbilo. ;) Byla to super akce. :)
Tak snad někdy společně na prknech, která znamenají death. :D
Zdraví smrt666 :D včera ste byly uplně luxusní škoda že ste byly první a dorazily sme jen na tři písničky škoda že ste musely odjet tak brzo potom tam přišlo hodně lidí a rozjelo se to :D :D takže mazec a díky moc za to cd strašně si toho vážim funguje bez problému tak zase někdy doražtre :D
Death jak cyp, včera to byl vynikájící výkon, zdravím kytaristu co si hraje ne Petera z Vadera. hahahaha.666 a čest.
Nazdar chlapi. Včera to bylo fakt super. Pecka výkon. Už se na Vás zase těšíme.
Jinak pár fotek je tady:
http://sklepmaster.rajce.idnes.cz/12.03…,_Killing_Wendigo,_From_All_Sides,_Arach ne,_Soulsick/
Sice to není nic moc, ale aspoň něco. :)
Zdravím! tož díky moc :) vám též ať to hraje!! :) a určitě se uvidíme teraz 13. v Praze :)