nazdar,vy staří harcovníci!!Zdraví vás Diago Hustrei!Koukněte k nám na stránku a dejte vědět líbí-nelíbí.Zatím přejeme vše OK!!Tamara D.H.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar,vy staří harcovníci!!Zdraví vás Diago Hustrei!Koukněte k nám na stránku a dejte vědět líbí-nelíbí.Zatím přejeme vše OK!!Tamara D.H.
Zdravíme, skupina Pale Inside právě přidala novej song, je to zatim pouze pracovní verze, ale i tak doufáme, že kouknete a kdyžtak zhodnotíte. Díky, P.I.
Nazdar, sme Stropkovská deathmetalová kapela a nahrali sme klip k piesni Revenge. Ak sa páči, pridaj sa k nam a buď Grassiťák :) ak nie, prepáč za spam
PS. Klip ma len 3 min, tak sa pozri :) GRASSITY
http://bandzone.cz/grassity
*** Buffalští řežníci MALEVOLENT CREATION vystoupí dne 27.6. 2011 v rámci svého evropského tour v Českých Budějovicích v Mighty Baru Velbloud !!! Více info na profilu ! ***
ahoj,12''LP k mani !!!
Ahoj bando.
Co ta akce u vás? Nenašlo by se něco?
Dle všeho budeme 1 a 2 července hrát v praze a m. boleslavi, takže kdybyste náhodou věděli o nějaké akci na 3.7., tak berem všemi 10. :)
Dobrý den,
rád bych Vám nabídnul nahrávání v hudebním studiu KrizSound za zaváděcí cenu 220,- Kč/h. Studio KrizSound se nachází v příjemném klidném prostředí větší obce s veškerým občanským vybavením (Pošta, obchody, restaurace....) nedaleko okresního města Strakonice v jižních Čechách (cca 110 Km od Prahy). Možnost ubytování v zázemí studia, nebo v obci. Rezervace a případné dotazy na Krizsound@seznam.cz nebo na tel.: 605 214 650. Více informací najdete na www.krizsound.zde.cz .
Těším se na případnou spolupráci s Vámi.
Roman Krokus Kříž
Zdárek, tak už máme na bandzone první ochutnávku z připravované desky TO JE VONO.(Je to píseň to je SKA ).Tak poslouchejte Komentujte:-))) a hlavně ŽÁDNEJ STRES:-D:-)))
Ahoj,
hľadáme k sebe kapelu so spevovým aparátom a bicími pre koncert 4.3.2011 v Tabore - "Na Bečvárně". Ak Vás to zaujíma, ozvite sa.
rasto.body@pobox.sk
Mám zájem na ta basa..volat...725 875 855.Lin