Čus, dáváme do spřízněnejch, za tejden ave!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čus, dáváme do spřízněnejch, za tejden ave!
Budu se tesit! Deemon
zdarec a dík,určitě se potkáme na akci
Cus! Slape vam to jako svine kluci! Doufam, ze si spolu brzy nekde brnknem! Mejte se famfarove! Deemon
dobree ;)
masakr. nic jinýho nemusim dodávat:)
Petr:
Ok, pokud budu žít, tak se rozhodně ukážu.
tak toto sa mi rozhodne paci :D
ahoj Petře,přijeď zapařit.
Ahoj Honzo, tak Arachne zase hraje?
Ať Vám to vydží.