Ahoj,zdravím Arachne,moc se mi Vaše hudba líbí!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,zdravím Arachne,moc se mi Vaše hudba líbí!
sorry ale mam trochu zpozdeni, tak este jednou v pacove ste me fakt dostali tak kdyby slo z vas nak dostat nahravku abych se moh potesit i doma dejte nam to prosim vedet na bandzone diky ten z ulu 666
taky zdravíme a těšíme se na nějakou tu společnou taškařici
Ahoj, sháníme koncerty na květen, červen, a rádi bychom uspořádali, takové mini-turné. 3 až 4 kapely koncert vždy ve městě té dané kapely. Pokud by vás to zajímalo, koukněte na www.bandzone.cz/neuroticmachinery a nechte případně vzkaz, nebo pište na mail: martin.skate@seznam.cz
Mějte se a ať to hraje, zdraví Bárt - drums
Hell, sorry za spam, máme new songs, jestli máte chuť.
Ahoj,
Přidaly jsme nové skladby.Je to sice jen live!,ale dá se to poslouchat.Zatím se mějte.
P.S.: s údivem zjišťuji, že vás ještě nemáme ve spřízněných - ihned napravuji :-)
Ahoj, hlasujte v anketě na http://tynfest.wz.cz/
HELL, DÍKY ZA SOBOTNÍ NÁŘES, BYL TO MASAKR.
Zdravim doufám že tě potkám zase na nějaký akci v Hvozdno dopadlo špatně
Zdravíme Tábor ;o)
Ať se daří!