Que paso pekelníci!nevíme jestli nám to klapne na tu ponorku makáme ted na novym cd a je na tom práce jak na kostele:)..každop.když to vyjde tak přijdem..zdarec P9
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Que paso pekelníci!nevíme jestli nám to klapne na tu ponorku makáme ted na novym cd a je na tom práce jak na kostele:)..každop.když to vyjde tak přijdem..zdarec P9
Born in Comedy zdraví Arachne, nová kapela z Tábora
Zdar chlapi, parádní death :) ... snad někdy vyrazím na koncík ... :)
ZDAR.PŘEDEM DÍKY A URČITĚ,SE POTOM OZVEM.ZATÍM ZDAR PITIVIÉR,KRABIČKA A MISOGYNIST
ZDAR FEŠÁCI,TAK TOHLE JE PŘESNĚ MUZIKA,KTEROU MÁME S KRABIČKOU RÁDI,SUPER,SUPER,AŽ BUDEME NĚKDY DĚLAT NĚJAKOU AKCI,URČITĚ VÁS POZVEME.MĚJTE SE FAJNĚ.ZATÍM ZDAR PITIVIÉR,KRABIČKA A MISOGYNIST
Ahoj.. budu delat plakatek na akci v Jetu, mohli by jste poslat vase logo na nas mail kapela@bajonet.com
diky diky pak to poslu!!
MartinR
Ahoj tak,že se jedná o akci 05.04.2009 max to dáme k nám na stránky.................
Cawte chlapci mno zdravim aj ja cez hranice ... vam povim vazne svetova muzika ... velmi dobre hrate len tak dalej ... vazne ste dobry :D
Ahoj Zvyndisi,díky za informaci,rád přijedu...
Díky všem fanouškům a spřízněným kapelám za přízeň a přeji spoustu famfárových koncertů.Zdraví Krakatoš