Hell, díky za pozvání na Arachne Fest.
Výborná atmosféra....Dík
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hell, díky za pozvání na Arachne Fest.
Výborná atmosféra....Dík
ZDAR FEŠÁCI.PĚKNÁ MUZIKA.MĚJ TE SE FAJNĚ A AŤ VÁM TO NADÁLE TAKHLE PĚKNĚ HRAJE.ZATÍM ZDAR PITIVIÉR,KRABIČKA,JOHAN A MISOGYNIST
Tak to bude super,jestli to klapne a opravdu přijedete!!! ;-) Už se na vás moooc těším... :-D Ať vám to dobře hraje a mějte se nádherně! Páček Lea
Čaues, díky za pozvání a za víbornej koncert. Akorád lidi mohli přijít dřív :-) , ale to je vždycky, nevim co je to za zvyk, chodit zásadně aspoň hodinu po začátku, když se dá na plakáty 20:00 přídou lidi ve 21:00, když se dá 19 přídou ve 20 :-))).
Zdárec nejpozději v srpnu. Bude se hrát venku, takže obvzlášť jestli vyjde počasi to bude super.
Crystal Purity 2 povedená akce, kdo nebyl o hodně přišel. super a dík Vám Arachne:)
Nazdar chlapáci. My také děkujeme za včerejší akci. Líbila se nám moc. Určitě se, ještě letos, uvidíme v Pardubicích.
Zdar,
dík za včerejší akci. Bylo to pravda trochu komorní, ale nakonec to bylo super. Dík moc. Za Blasphemer zdraví Karel
Ahoj metaloví kolegové ! hrajete dost dobře .. fandíme. METAL FOREVER !
Koukala jsem na koncerty a hrajete docela daleko ale myslím,žeTýn nad Vltavou není zas tak daleko takže v srpnu :-) taky přeji hezký víkend a ať Vám to pořád tak dobře hraje :-)
Jo moc se na Vás těším viděla jsem Vás naposledy když jste hráli v Krumlově a to už je pěkně dlouho byla to tenkrát akce Pokahontas myslím :-)