KUBO
Som tam bol...ako nezavysli posluchac a bolo to velmi VELMI zaujimave... ako sa nam menilo postupne to zlozenie... :-))) tak cakam na nazory a nejake pikosky...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Som tam bol...ako nezavysli posluchac a bolo to velmi VELMI zaujimave... ako sa nam menilo postupne to zlozenie... :-))) tak cakam na nazory a nejake pikosky...
CAKAM NA RECENZIE... z toho zaujimaveho koncertu.... ved viete ktory myslim... :-)
Dakujem za pochavlu mojho hlasu... :-)
vpohode hudba...spevak ma dobry hlas .....takze su fajn :)
mnoo nie len v brne ale aj vo velkych pavloviciach v septembri... na vinobani takze tam budeme urcite a riesi sa aj to brnensko... inak IVO jojo mas pravdu moze sa mi to zist ta anglina v maji mno mozno aj v septembri
Ahoooj, o tebe aj opcut :-D
Som rad, ze Ta tu vidim.Mozno bude nieco v Brne, tak to tu sleduj :-D
Ahoj Brano, aspon ze ta skola niecomu naucila. Hudba sa mi paci, ale to uz vlastne vies. Mozno zavitam na nejaky koncert. Aj ked radcej by som Vas uvital niekde v Cechach.
To ghost: to je v duchnách :-D
ale nie, dame to do plánu. Bodlo by inak.Vraj je tam fajn priehrada ,baby..., ale keby daco,ja som to nepisal :-)
No chuapi ste dobry kedy vas uvidim na duchonke :)
ale ale... co to tu mame? sa dozviem od pajona ze mate novy song?