Applause - Názory | Bandzone.cz

Applause rock'n'roll-funk / Senica

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • PRVÁ (Demo 2009)
    Nezařazeno
  • Naše dni - Naživo (Summer Beach Rudava 2010)
    Nezařazeno
  • SO MNOU (Demo 2009)
    Nezařazeno
  • Divný - Naživo (Summer Beach Rudava 2010)
    Nezařazeno
  • Lietam - Naživo (Summer Beach Rudava 2010)
    Nezařazeno
  • Not at all (PROMO CD 2008 -remastered version)
    Nezařazeno
  • Asi spíš (PROMO CD 2008 -remastered version)
    Nezařazeno
  • Cicavec (PROMO CD 2008)
    Nezařazeno
  • Pekný Deň (PROMO CD 2008)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

MIKE

Chalani v piatok skuska o 18:30 hod. okej?

Bez profilu

Branyč

Ahoj, zatial este nevieme o nicom, ale ved to tu sleduj obcas a hned ako budeme o niecom vediet to sem dame.

Bez profilu

Bachez

no cosa tyka sobotnajsieho koncertu...bol som len chvilu,ale Brani,ti cirkulare tam fakt chybali,urob s tym do dalsieho koncertu nieco,nech to slape;)

Bez profilu

Bran!s

Ale, no. Sak sa budem sa budem cervenat za chvilu :-D

Bez profilu

Bran!s

Vau SAP sa teda musel narobit pri pisani tohto textu :-) Mne sa hralo fajn, ale priznam sa, ze zvuk z vonku som nemal tu cest pocut. Ja som si stal pri svojom kombicku a brnkal a brnkal...

Bez profilu

Jakub Sáp

hou hou hou

Bez profilu

www.sap.blog.sme.sk

Čauko chalani Applause aj Oáza,
v sobotu som si vyrazil do senického vychyteného podniku FIT-PIT.
Prišiel som okolo 21:00h hneď ako som otvoril dvere som začul že tam hra
nejaká kapela... tak ma to zlákalo ešte viacej... prídem k baru a kuknem
a tam OAZA. Hovorím si fajn bude sranda a ta teda aj bola.
Keď sa posadím po úpenlivom hľadaní si dobrého fleku pozerám, že tam je ten gitarista z Applause kapely zdalo sa mi to divne... že prečo tam hrá... s nimi keď hra aj vo vlastnej kapele... ale veď v pohodke... Ako som si
všimol sedeli tam aj chalani z Applause kapely. Mno nič sadol som si a
započúval sa do muziky... ktorá mi mala spríjemniť posedenie...mno zjavne
to tak ani zďaleka nebolo. Ten zvuk čo tam pálil do ľudí bol veľmi
nepríjemný nie som žiaden odborník na zvuk... ale dovolím si povedať, že od pohodového zvúčiku to malo veľmi ďaleko... Neskutočne mi tie výšky pílili uši. Bas gitarista ktorý zároveň aj spieval teda snažil sa spievať... Zjavne jeho hlas bol v neporiadku napokon aj to potom povedal...
Klávesy si hrali klasika svoje samé vyhrávočky a dosť na hlas na môj vkus... ale čo už... zvuk bol jedinečný...
Po prvom kole prišla zmena na fiktívnom pódiu sa ukázalo nejaké dievča, ktoré predstavili ako ich novú speváčku... Tá sa celkom snažila s Jožkom zaspievať pieseň Ako víno v žiary. Mno dalo sa to... až na ten zničený hlas „speváka“ stáva sa... 
Po druhom kole nastala veľká prestávka... a potom veľká prevratná zmena, ktorá ma veľmi šokovala... A to že prísediaci poslucháč známy to človek senického show biznisu Michal líder kapely Applause prišiel na pódium a bol predstavený ako hosť koncertu Oázy. Mno to ma šokovalo... čakal som všeličo ale že práve Mišo bude spievať s Oázou to teda nie  Michal ešte pred tým ako začal spievať si upravil mikrofón teda jeho zvuk zjavne som nebol jediný ktorému sa nepáčil zvuk. Ako náhle Michal spustil bolo to hneď niečo iné. I keď hudba ostala stále taká mno ako to pekne povedať nepríjemná a hlasná Michal to tam rozprúdil...
Takže už tam máme dvoch ľudí z Applause. Gitaristu a Speváka ešte nám tam ostal sedieť myslím že je to bas gitarista Applause ktorý to všetko dokumentoval sa mu ani nedivím veď takúto zostavu tak skoro neuvidíme.
Naštastie on už tam hrať nešiel bo potom by už stačilo iba zavolať ich bubeníka a klávesy upustiť a bol by to celkom pekný koncert kapely Applause teda až na ten zvuk ale myslím že ten by si chalani upravili.
Michal s Braňom hrali až do úplného zrejme asi predčasného konca tohto koncertu, teda ehm pokusu o koncert.
Ved napokon ludi tam na začiatku bolo celkom požehnane... mno po par kolách ludia radšej zaplatili a išli do kludého prostredia kde s amohli aj zabavit aj pokecat aj posediet.
Ked Oáza prestala hrať a zapli rádio hned bolo lepšie... tie malé bedničky, ktoré tam majú, mali omnoho lepší zvuk ako samotná „profi“ aparatúra.
Chalani z Oázy nechcem Vás hodnotiť ani vás kritizovať abo niečo také.... len som napísal môj názor ako to cele na mňa pôsobilo...
Chcelo by to trochu profesionálnejšie vystupovanie... na verejnosti teda na koncertoch. A spevák nech si dáva pozor na svoj hlas.
Dúfam, že ste sa neurazili a nebudete sa hnevať je to len môj subjektívny názor. Zdar Senický poslucháč.

PS: teším sa na nejaký koncert Applause zhodnotíme už aj ich bolo by na čase 

1 2 3 4 5 681013172228354351596570747678 79 80 81 82 83 84 85 86 87 889092949698100 101 102 103 104 105