jj, su velmi dobre!!!
Branis.
Michaela - fanušik
ste super mate dobre pesnicky moj otev je manager kapely tak viem o com to je ?? drzim vam palce len tak dalej
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ste super mate dobre pesnicky moj otev je manager kapely tak viem o com to je ?? drzim vam palce len tak dalej
jj, su velmi dobre!!!
Branis.
zajimave ze niektore fotky z piano klubu v trencine som fotil v skalici,.. ops
Thanx :-)
dik za nazorzz..vid menthor suhlasim s nim.....respect
i vy to mate dost dobre :D
gitarista ma moj osobny respekt btw :D dobre mu to znie
nazdar, jaguarista pouziva Fender hot rod deluxe!!!
efekty len delay a wah~
cheers.
Ahojte, ja len taku mikro infosku pre novych navstevnikov,
ze mp3 su zatial len zo zivych koncertov. Uz mame material na novu dosku, len je zatial otazne, ktore studio si vyberieme... :-)
Branis.
oo ta vidis to jake mile prekvapenje XD si vazte XD
Checkujte nase new fotky z leta na www.applause.sk
pripadne nas podporte v radiu G3, tak ako to uz ucilino veeela ludi :-) www.radiog3.sk
Branis.