Caute chalani !
V mene celej kapelky by som Vam chcel zazelat vela hudobnych, ale aj osobnych uspechov v tom novom ro(c)k-u 2008.
Tak teda este raz vela stastia a nech Vam to hraje tak ako doteraz.
S pozdravom Marek
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Caute chalani !
V mene celej kapelky by som Vam chcel zazelat vela hudobnych, ale aj osobnych uspechov v tom novom ro(c)k-u 2008.
Tak teda este raz vela stastia a nech Vam to hraje tak ako doteraz.
S pozdravom Marek
Ahoj Miska,
sme radi, ze sme Ta zaujali, nie je lahke v dnesnej dobe niekoho zaujat, v dobe PC hudby s trilon moznostami a tak...
O chvilu dame na bandzone nase nove songy, len co to bude mozne.
Zatial sa maj. Rock on !!!
Branis
AWOJ kapepa apllause !
som velmi rada ze ste na bandzone .. lebo sa mi paci velmi vasa pesnicka Nadej-zhaslo slnko - ale aj ine co tu mate .. ! pacia sa mi tie pesnicky lebo maju dobru melodiu a slova a to si vsimne na pesnicke ako prve a Vam to na tej pesnicke vyslo aaspon ja si to myslim ..!
BRANIS ma na tej fotke krive zuby!!!
Opat vam prinasam nejaky ten link na potesenie:-)
http://www.youtube.com/watch?v=6c1Awjm…
Branis.
Diki moc branis a applause,, aj vy ste dobri,,sme vas aj na live awards videli,,pekne pekne,,len tak dalej,,sak mozme niekedy si spolu zahrat niekde,,s pozdravom 4Crym,,cafteee
video je v skutku nadherne...
Nova galeria: www.applause.sk
Nove funny video, od 18 rokov!!! http://www.youtube.com/watch?v…
Ahooj,
dakujeme za nazorik.Snazime sa byt najlepsi :-) A som rad, ze sa ides zdokonalovat, ja by som sa tiez mohol, len neni moc casu... a kombicko, co mam na intraku zhorelo :-D
A tej tvoj job uz neni aktualny ,co si mal za hranicami?
Branis.
Ahojte šiesty na slovači,to je celkom gut!Ja teraz momentálne riešim nejaký job,potom,keď bude práca,budem hľadať skušobňu,chcem veľa individuálne trénovať,lebo furt hrám to,čo som sa naučil pred desiatimi rokmi :) a potom uvidím.Vy sa vyvíjate veľmi dobre,len tak ďalej!čau