jaaasne ze suhlasime..:):) my sme raadi, ze si mozme zahraaat:) to je v pohode..
Branis/APPLAUSE/
Ma to stavu chlapci! Ak by ste si chceli s nami zahrat , dajte vediet, hladame kapelu, ktora by si s nami chcela zahrat v BB, 17,5.2008 v Irishi v ramci nasho tour.








