Apper - Novinky | Bandzone.cz

Apper rap-alternative / Vrdy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • upoutávka
    Nezařazeno

PřeQápko

CD Přicházím

- k poslechu zdarma exklusivně na bandzone.cz

Připravil jsem překvápko pro všechny fandy, fanouše, fanynky a feny...

Obsah CD Přicházím exkluzivně celé tady na stránkách. Je samozřejmě bez intra a skitu.

Enjoy

Váš Apper

Tak mě napadlo...

...spousta frajerů, říká jak jsou drsní, ale přitom tím jak chodí oblíkaní, tím jak mluví a tím co říkají, všem sdělují - "Jsem pokus o kopii mého vzoru X" A běda všem kteří nezapadají do šablony nějákeho stylu a co hůř, když se někdo nějákým stylem vůbec nezatěžuje a snaží se vytvořit si styl vlastní. To se pak na něj sesype ze všech stran smršť nadávek od lidí, kteří si jedou podle svého "MC Šablonky". A pokud mi někdo napíše něco ve smyslu: "Ty vole, Ty vůbec nemáš styl!!!" tak je to pro mě vlastně pocta... Já totiž nechci patřit do nějákého stylu. Baví mě dělat rap a je mi jedno jestli je ten trek oldskůl, crunk, ňůskůl nebo cokoli jiného. Hlavně že to baví mě. A když to dělám tak že mě to baví, je mnohem pravděpodobnější, že to pak bude bavit poslouchat i někoho jiného než jen mě, protože nebudu znít jako že mě někdo nutí!

PISS

teda PEACE

MIRR

Tak jste mě ukecali :)

Rozhodl jsem se založit profil i tady na Bandzone. Je to tu přece jen trochu jiné a v něčem i trochu lepší. Každopádně ale starý profil zůstane stále v provozu.

Předem všechny upozorňuju, že pokud budu chtít, tak BUDU MAZAT veškeré HATE NA MOU OSOBU a BUDU MAZAT všechen HATE NA MOU TVORBU OD NONAME a nezaregistrovaných hostů. Máš-li nutkavou potřebu mě zkritizovat, natoč diss, vlož to k sobě na profil a mě nech jen v rubrice Názory vzkaz "BEEF" nebo "DISS" a pokud nemáš profil tady na bandzone, tak i odkaz. Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat věř mi ;)

Jinak všem návštěvníkům/posluchačům/divákům a hlavně fanouškům a fanynkám přeju PEACE a ENJOY.

(MÍR a VYCHUTNEJ -pozn.autora)

Apper