Apostrofa - Úvod | Bandzone.cz

Apostrofa alternative-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Aničce se líbí (EP 2021)
  Nezařazeno
 • Zlomená (EP 2021)
  Nezařazeno
 • Zastav se (EP 2021)
  Nezařazeno
 • Nadohled (EP 2020)
  Nezařazeno
 • Hologram (EP 2020)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Jaro 2022 aneb konečně fotky

V březnu 2022 jsme se konečně rozhodli postavit se před objektiv a nafotili jsme kapelní fotky. Za pomoc s realizací děkujeme Jakubu Rezkovi a taky Jemnýmu Bistru v Modřanech, kde jsme mohli promo nafotit. Díky moc!

Zároveň se chystáme na další koncerty, už na čarodějnice (30. dubna) se uvidíme na Kamina Boat. Během zimních měsíců jsme dali dohromady další dva songy, které budou mát právě na Kamině svou premiéru. Takže na viděnou na lodi!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Lady Dee Daisy

Ahojte, zníte fakt moc hezky! Hologram je krásná písnička. Cítím z ní staré dobré rockové časy! Hezké melodické postupy! Kytara má zajímavé chytlavé linky! Bubny s basou příjemně plynou a zpěv provádí celou skladbou. Jsem moc ráda, že jsou ještě kapely, které dělají hudbu, která se nesnaží jít s moderními trendy! Prosím zůstaňte u toho :)

Zobrazit všechny názory