Aposepsis - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aposepsis nu-metal-rock / Šestajovice

„BLOODY MUSICAL INFECTION!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Bye Bye!

Upraveno:

Jak jste si možná mnozí mohli domyslet, naše kapela Aposepsis došla na svůj konec. Nemluví se nám o Apo v minulém čase úplně snadno, přecejenom jsme toho společně a spolu s Vámi hodně prožili, ale všechno holt jednou končí. Naše dlouhé mlčení s "možná" ve vzduchu bylo předzvěstí konce. 

Primárně bychom chtěli poděkovat našim rodinám a přátelům, kteří při nás stáli víc jak pět let, podporovali nás jak jen mohli, chodili na koncerty, pařili pod podiem, za podiem, hlasovali pro nás v nejrůznějších soutěžích atd. atd. Díky patří také všem produkčním a klubům a organizátorům akcí, kde všude jsme se za tu dobu objevili. Díky i Petrovi (Simba), který s námi na začátku hrál druhou kytaru a rozjel s námi show a image celé kapely. 

Velké díky patří Davidu Spilkovi, který nám nahrál naší největší a nejoblíbenější pecku The Other (https://www.youtube.com/watch?v=Zfx0ERjDNXI) ve svém studiu v Olomouci (http://www.dsstudio.cz/). Spolupráce s Davidem byla skvělá, přesně věděl, co chceme a očekávání nejen splnil, ale ještě překonal!

Special thanks patří taky našim Aposepsis Ultras - nejen že byli ze všech největší pařani na koncertech a bezmezní, obětaví fanoušci, ale taky největší průšviháři, díky kterým si název Aposepsis pamatují v nejrůznějších destinacích ČR ještě do teď :)

Bulvár moc nepotěšíme; nerozešli jsme se ve zlém, ale přátelsky a s láskou jsme Aposepsis definitivně, neobřadně pohřbili. 

Zbyla nám ještě spousta triček, pokud byste nás chtěli ještě posmrtně podpořit a potěšit, tak jsou stále k mání! Stačí někomu z nás napsat a za symbolických 50 Kč je triko vaše. :)

S hudební kariérou ale nekončí nikdo z nás! Pokud byste nás rádi viděli zase řádit na podiu, tak určitě přijďte na koncert! Rádi vás uvidíme ;)

Hubert (zpěv) teď působí v rockových kapelách Attack The Hero (https://www.facebook.com/attackthehero?fref=ts) a 1st Choice (https://www.facebook.com/pages/1st-Choice/52158430399?fref=ts)

Honza (kytara), Peťa (basa) a Sam (bicí) hrají společně v electro/DnB/dubstep kapele 3logit (https://www.facebook.com/3logit?fref=ts)

Nezbývá, než se s vámi rozloučit. Děkujeme za podporu.

Sex, drugs & rock'n'roll!

Peťa, Honza, Sam, Hubert, (Petr)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »