Aperia - Úvod | Bandzone.cz

Aperia symphonic-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hlavně se neožrat.. a nebo trochu...

Festivaly se už zvučijou, prázdniny v plném proudu, dovolená začíná.. 
..a i my si pomalu balíme stany, spacáky, karitaťky a náhradní trenky. Ale to neznamená, nějakou flákárnu. Budeme makat a po Srpnu se zase uvidíme. 
Takže přejeme všem super léto a spoustu metalových selfíček \m/ :D \m/ .

/\peri/\

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Wigo Mortarius

Už nie som ale základ to má dobré a verím že chalani/baba pošlapú ako hodinky. Ja už presťahovaný na SR zarezávam s Vortex Unit tak dúfam že čoskoro sa naše cesty so Sherwedd zídu na rovnakých koncertných doskách a dáme pivec, žvanec a pokec ;-)

Zobrazit všechny názory

Milí Bandzoňáci,

včera v pozdních hodinách jsme se stali obětí hackerského útoku a v databázi došlo k přejmenování fanoušků a alb (z toho co zatím vidíme).

Připravujeme obnovení databáze ze zálohy, prosím vyčkejte a aktuálně na BZ nic nepřidávejte ani neupravujte.

O problému víme a řešíme ho s nejvyšší prioritou.

Díky za trpělivost a držte nám prosím palce, ať vše proběhne rychle a hladce. O dalším průběhu vás budem informovat na facebook stránce Bandzone.cz.