Krystiane cuz! Tyn co gro na cello! :-))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Krystiane cuz! Tyn co gro na cello! :-))
Wy mnie hledocie ??? :-D ... Chlopoki kupa szczynscio w hledaniu managera ;-) kurde az se wom udo jaksi dobry kiery was wyciongnie ece wyzi niz zescie som ... ;-) .... Czaos ...
moc pěkné !! nikdy sem podobné u nás neslyšel !!
horsi verze Incubus, ale na cechy dobry
zdravime chvalime a pridavame do spriaznenych :) sáára :P
Wow! Diky moooooc vsem za prispevky do "názorů". Sice se zatim zadny manager(-ka) neozval, ale z Vasich reakci mame opravdu obrovskou radost! Jeste jednou DIKY MOC!!! K.
Ahoojky...tohle je pekny :-), moderni a pritom porad svy...jen tak daaal:-)) Lensha
musim rict ze vase muzika me porad bere. znam vas asi dva roky a porad me to bavi :) My personal sun mi hodne pripomina posledni incubus (a to vubec neni spatne) :)
Zdravím,
hrajeme sice úplně něco jiného (a horšího :-)), ale jen jsem Vám chtěl říct, že už vás sleduju pár let a vaše hudba je zatraceně dobrá a čím dál lepší! Jen tak dál!
Weener