A já se těším co předvedete v jazzu :-P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
A já se těším co předvedete v jazzu :-P
Tyjo hrozně se na vás těšim...mp3 co tu máte jsou celkem nářez, tak se nemůžu dočkat co předvedete u nás v Dc. Zlomte vaz ;)
Opožděně skládám pochvalu za Dokořán v Karviné-skvělý zážitek vidět vás prvně když už i nějakou tu písničku zpaměti + - umím. Jó kdo si počká, ten se dočká :D
Ahojte, mno možná se stavím ;-) Ráda si vás poslechnu ... vaše songy co máte tady jsou zajímavé ;-)
bohuzel nemuzu prijit uz neco mam lae uro dorazim na vas pristi koncert jestli to nevadi??
Moc dík ža pozvánku, snad se tam dostanu =D
... no a ja tam budu taky ... takze pilne cvicte at mi nezkazite vecer :oD ... nene ... uznavam ze by to melo kvalitu ikdyby jste to hrali pozpatku ... tesim se ... hudbe Zdar! ...
No jasný, tam se chystám:-DTak zatim:-D!
cus! To je jo Martan xD.Do Hawiyrzowa se doufam dostanym pry bedziecie miec konecznie dosc czasu przegrac ty piosynki kiere chcecie.Doufam ze wszystko klapnie. Na 90% se tam uwidzymy.
Hezky se to poslouchá..:-)