Hodně novinek! Kluci, 9.5. v Praze natáčíme klip. Poud to jen trochu půjde, přijdeme vás podpořit do Retra!!!Du bist unsere favoriten!
Tchusss
Andreas
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hodně novinek! Kluci, 9.5. v Praze natáčíme klip. Poud to jen trochu půjde, přijdeme vás podpořit do Retra!!!Du bist unsere favoriten!
Tchusss
Andreas
Zdravim, tak dnes mi to nevyjde, nedojedu no, ale chtel sem...Annies jsou taky v poho jako vy...tak nekdy jindy az budete pobliz...
Kluci, i z malého Havířova budeme bojovat za další obrovský úspěch z kraje našeho regionu. Budeme zbrojit proti crossoveru z Prahy a uděláme co nejvíc proto, aby jste byli tam, kde všichni chceme:) takže přeji hodně podepsaných trsátek v sobotu a snad to klapne!
Petr
No, treba se někdy potkáme:);-)
:-D který Krystian?Nikdy jsems e nedívala na jména a chtěla jsem vědět kdo psal a ejhle vy jste dva:-Dteda pokud jsou to opravdu vaše jména!Krystianů moc není a Sebastianu ještě méně.....
Jojo byla jsem v jazzu na koncertě ...byl úžasný..už dlouho jsem se tak nebavila.....přízeň už je dlouho:-) jen bandzone teprve teď :-)
Skvělý koncert v Jazzu,jen tak dál:-) těším se na další, čauky:-)
Ahooj...děkuji moc za krásný večer plný skvělé hudby...:-)tak zase někdy...;-)
není zač chlapáci odvádíte dobrý výkon, at se daří snad mi to vyjde do toho jazzu, ať vám to hraje. lahváč
Yep yep, áno áno, přesně tak to bylo a přesně tak to bude! Díky za super akci, volume 2 se blíží :-)