=*....krásný koncert ....
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
=*....krásný koncert ....
Hola syncy. Na dokořánu grajecie w sobote 15.8. kolem 19tej! Daniel
ouje třetí místo:D
Děkuju já jsem úplně šťastná první soutěž ...kde jsem se umístila:-Duáu
Ahoj. Moc příjemné songy. Vaše první CD se mi dostalo do ruky už před x lety jak jsme nahrávali v Třinci naše 1. CD a mam ho pořad v autě na poslech. Kdyby jste vedeli o nejaké přiležitosti kde si s Váma zahrát dejte vedet. At vam to šlape jak doposud. K.
Cus, dik za pokec v desertu. Spíchnem teda nejake to společné podzimní hraní, bylo by to fajn:)) Ať to slape
Ciego! Na očku jsem náhodou chytl bohužel až vaše posledí kilo, tak jsem si vás hned našel na BZ a zjistil, že už jsem vás kdysi zaregistroval. Ale až teď jste mě začli ukrutně bavit! Parádní muzika, kluci, fakt že jo... A že můj Singlecut Soapbar zdraví jako z oka vypadlou Michalovu PRSí kolegyni:)
Ahoj, trochu jsem zaspal soutěž JDTS (to víte - stále makám na CD pro Muzikál Srdce), ale vůbec nic si neděljte z "prohry". Copak by v praze mohla vyhrát jiná kapela, než pražská?! Navíc hudebně jednodušší a tedy masově srozumitelnější...
Chlapi. tady široko daleko nehraje nikdo tak jako vy! Smekám, vaše hudba se mi líbí čím dál více. Těším se na nové songy! :)
Tož jedu na obojí...tag doufám,že nezklamete..:)