Ahoj všem, snad se potkáme i pódiu, resp. se na nás přijdete někdy mrknout. U Šimaly s Cafe Industrial to bylo v pohodě ( po dlouhé době opět živě:-). Na veselém hřbitově jsou fotky.
Jinak dá se u vás sehnat první cd? Chtěl bych ho orig.
Pokud jo, tak v Jazzu na koncertě se můžeme domluvit.
Díky a mějte se. HUDBĚ ZDAR! dd(Denis)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.













