Lastofmykind - Úvod | Bandzone.cz

Lastofmykind post rock-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Fist of the Sasquatch - DIY Recording (2015)
  Nezařazeno
 • Superman - DIY Recording (2015)
  Nezařazeno
 • Snow White - DIY Recording (2015)
  Nezařazeno
 • Heart of the Sasquatch - Now, Now Beyond, ∞ (EP/2013)
  Nezařazeno
 • Laika - Now, Now Beyond, ∞ (EP/2013)
  Nezařazeno
 • Aldebaran - Now, Now Beyond, ∞ (EP/2013)
  Nezařazeno
 • Sasquatch - Now, Now Beyond, ∞ (EP/2013)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

End

(Upraveno: )

ENGLISH BELOW!

Ahoj všem.
Půjdeme rovnou k věci - poslední měsíce se mezi námi začala (i přes skvělé akce jako byla ta poslední v Rockcafé) projevovat celková umělecká a duševní vyčerpanost, která se i přes naše snahy o reformu vystupňovala v osobní neshody. Proto jsme se po zralé úvaze dohodli, že bude nejlepší přerušit na předem neomezenou dobu činnost, protože v současném stavu si nedokážeme představit další pokračování.
Nechtěli bychom spolu hrát jenom ze setrvačnosti, nebo proto abychom "dělali hudbu", naším cílem bylo vždy zlepšovat se, posouvat si hranice dál a "tlačit to".
Věříme, že je lepší mít sebereflexi a v dobrém se zastavit, moct se podívat s hrdostí na to, co jsme za 4 roky naší existence dokázali a dát si prostor pro nové a lepší začátky.

Tímto se omlouváme všem, kteří o tom věděli, ale nevystoupíme na festivalu Zimní Žižkovské noci. Zároveň musíme maximálně poděkovat všem, kteří za celou dobu naší existence navštívili naše vystoupení jak tady, tak v zahraničí - byli jste skvělí!

Největší dík pak patří lidem, kteří u nás stáli a podporovali nás, zejména Erikovi, našim nejbližším přátelům a partnerům, a všem těm, kteří nás pozvali na koncerty a pomáhali nám "hrát".

S hraním každý z nás rozhodně nekončí, takže je velká pravděpodobnost, že nás ještě na pódiu uvidíte.

Děkujeme, vaši Lastofmykind.Hello everyone!
Let's go straight to the point - during the last few months we have started to feel exhausted, both on the artistic and psychical level (even though the gigs such as the one in Rockcafé were great!). After a throughout debate, we decided that it would be for the best to halt our band activites for an unspecified time, because it's unimaginable for us to go on forward in the current state.

We wouldn't like to play together just out of inertia or because we should "do music". Our target was always to push the boundaries and improve ourselves.

We believe that it's better to have self-reflection upon ourselves, stop at the peak and look with pride on what we've been able to achieve through the 4 years of our existence, and make room for new and better beginnings.

In the light of this, we are sorry to not play at the upcoming Winter Žižkovská noc. But we have to say THANK YOU to everyone who visited our shows thoughout our existence both in Czech Republic or abroad, you were awesome!

The biggest thanks goes to everyone who supported our efforts and stood with us, notably Erik, our close friends and partners and all the people that invited us to their shows and helped us "play".

Each and everyone of us is definitely not done with music itself, there is a big probability you will see us on the stage in the future.

Thank you, your Lastofmykind.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory