Ánni - Úvod | Bandzone.cz

Ánni doom-metal / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Deliverance
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Ánni

Ahoj, vítáme vás na profilu nové metalové kapely ÁNNI, kterou tvoří duo Neira (Arthemion) a V.B.V. (In The River, ex-Dark Angels atd.)  Naše hudba se pohybuje kdesi na pomezí doom metalu a black metalu, nejlepší je nejspíš označení atmosférický metal. Důraz je kladen na temnotu, syrovost a propojení s přírodou, přičemž inspirací je melancholická a úchvatná krajina Islandu. Zveme vás k poslechu našeho debutového singlu Deliverance. Těšíme se, že tu budete s námi! 
---
Hello, welcome to the profile of the new metal band ÁNNI, which consists of the duo Neira (Arthemion) and V.B.V. (In The River, ex-Dark Angels, etc.)  Our music moves somewhere between doom metal and black metal, the best label is probably atmospheric metal. The emphasis is on darkness, rawness and connection with nature, inspired by the melancholic and breathtaking landscape of Iceland. Check out our debut single Deliverance.We look forward to having you here with us! 
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa