A proc bych nemela prijet?? :) - neni to daleko - treba vytahnu i ctyrlistek ;)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
A proc bych nemela prijet?? :) - neni to daleko - treba vytahnu i ctyrlistek ;)
Panacci :))))Tesim se na dalsi psycho veciiiirrrrrrr.. Treba toho 19.04 :)
dobré dobré...zdravíme z Chomutova
JEJDA Vo stranku vedle!!
Jinak už se těším na radvanečkek
..zdarec
hej jako ozvete se mi ale konecne uz nic nevim:Dco ta zkusebna hm??
cago,kuk na mail,mate tam od nas love message?)
I my děkujem za add, hrajete pořádnej nářez! ;-)
Tak v kvetnu v Liberci ,udelame blici akci.
Zdravim vás chlapci ;) Ještě jednou bych chtěl poděkovat za pučení aproše, takže Dík ;)
Zdarec..My mockrát děkujem za pozvání a rádi zas někdy přijedem a zablejem..:D Ale už jedině s Váma..:D:D