Moc děkujeme (Kícr,Košík,Vierka), prostě zmrd v klubu. Jináč jsme si to vynahradili v Český Lípě, fakt parádní akce, o zvuku ani nemluvě. Uvidíme co nás čeká dnes :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Moc děkujeme (Kícr,Košík,Vierka), prostě zmrd v klubu. Jináč jsme si to vynahradili v Český Lípě, fakt parádní akce, o zvuku ani nemluvě. Uvidíme co nás čeká dnes :-)
Fakt dík za včera, byla pro nás pocta, že jste vlastně zahráli pro nás .D Ne, škoda těch okolností kolem toho koncertu, ale to už je jedno, každopádně Vám to hraje furt líp a líp a já si už potřeboval trochu zablbnout .D děkujem za fajn večer a koncert a myslim, že v Sobotu to bude ještě lepší .) určitě se stavíme... Jinak fotky jsou u mě .) k odběru...
čau přidány dve skladby
Best nambr van... Maya rulez
Moc děkujeme Paralysis za parádní akci ,rádi zase u vás zahrajeme!! A těšíme se na vás na Severní vítr.
Cago borci,tak se pridavam k dekovacce za Radvanec,bohuzel sem vas nestihl a to me moc mrzi,protoze to pry bylo vyborny,musel sem domu,protoze sem byl jak delo:)Kazdopadne neni vsem dnum konec ne a urcite se brzo nekde uvidime.Byl sem ted tyden v Praglu a na net sem se nedostal,takze jeste jednou dodatecne THANX.At to hraje!Cagoooooo
Zdar borci, váš výkon byl neodolatelný. škoda, že ste schytali nejhorší čas a hráli ste opravdu jen pro pár vyvolených, ale zato ste do toho dali všechno. Obzvláště mě dostalo ondrovo ližování na plejlistu :-)
Díky moc,, že ste přijeli a nezlobte se na nás.
zdarec, na kolik vidíte vstupný 17.5. v UL? dík za odpověď
Jelikoz je 5 rano a za tri hodiny vstavam, takze budu velice nevypslaej. Nebudete me byt za spatnej zvuk, ze ne? =))) o tom zacinani v osm by se dalo polemizovat.. nez se to nataha, zapne, nasteluje.. uffff... doufam, ze hrajete jako spravny metalisti POTICHU :-)))