mno jasnyy upe nejviic xD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mno jasnyy upe nejviic xD
Cagooo urcite s Gorem dorazim 26-tyho to je den po mejch narozkach,takze doufam,ze prichystate nejakej zelenej daracek cha:)Delam si rit:)Kazdopadne Gora musis zkouset...Moc ho nevidam,myslim si,ze do Luxoru dorazi...,tak treba i tam se dohodnete....Jinaaaaaaac doufam,ze tam dorazi hafo lidu...Zacatek je ve 21.00h,takhle to urcil sefik luxoru...Zacnete tedy tu akcicku?Plakaty nemam,jelikoz sou udelany plakaty vsude po okoli,ale sou primo od toho clubu a sou s celkovym rozpisem na mesic,samostatny plakaty na akci nejsou...Propagace je,ale velika:)No a posledni vec:Budem hrat ve 4,protoze Petr(hacca)ma v picce slachy,takze marodi...No a Tomas ma odpoledni a dorazi az na 23h...Takze to nejspis akcicku nejspis ukoncime my:)Mej te se...
no už jsem o tom slyšela.. a fakt ráda bych dorazila.. ale musim makat..nojo bez peněz to nejde:P.. tak stoporo se uvidíme někdy příště.. těšim se na Vás :)
v jakym smyslu???:D
čaues :) do baronky nejspíš dorazím, ale asi až na skarlet (jestli pořád platí, že hrajou poslední), protože mám prodlouženou :P
Ahoj chlapi, to je přeci jasný že dorazim když řve Honza spolu s váma na jedný akci, tam nesmim chybět.) Povinně jedu fandit a dělat psychickou podporu, i když kluci už jí podruhý potřebovat nebudou.D.) Tak se tam uvidíme, už se na Vás těšim !.)
Tak do Barči se sice nedostavim, ale aspoň hážu do oblíbených s tím, že někdy na vás určitě zajdu :)
to je přece jasný že přijdu;)....už si to plánuju půl roku:D:D
Nic neslibuju...ale pokusím se...:o))
čus Animáči, jasný, že se ukážu ;)