dík za pozvaní sem žel zasekanej v rachotě jak kokot tak se mějte krasně a až budete mít cestu nechte v baronce na baru to dvd z ustí co sem vám počoval čau
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dík za pozvaní sem žel zasekanej v rachotě jak kokot tak se mějte krasně a až budete mít cestu nechte v baronce na baru to dvd z ustí co sem vám počoval čau
Slíbila jsem, že sem něco vybleju, takže: překonala jsem Kícra jenom o jednu hodinu spánku, takže jsem taky dead, vypadám jak mrtvola a jdu spát :D Uvidíme se na křestu ;)
Ty vole, omlouvám se, ale dneska tam nedorazim, jsem totálně mrtvej, po tom koncertu: dvě hodiny spánku a v kaufu nátlak jak na vánoce - jsem death a vypadám fakt jak mrtvola, du spát .) fotky vynahradíme na křestu ! Jinak hlídejte sakury .)
v tom případě mě toho 25 můžete čekat, an křest sem se stejně chtěla přijít podívat, tak to spojíím :o)
Ahoj, rád bych dorazil, ale mám se svoji druhou kapelou( http://bandzone.cz/sicengine ) dnes a zítra koncerty. Tak snad někdy příště. Ale děkuju za pozvání:-)
Ahoj, Mirek von Safrafix
no já ještě uvidim, ale každopádně dííks za pozvání :) ines
klucííí, já sem bohužel pryč, a nemůžu dorazit, vy si dycky vyberete termín, kdy nemůůžu :o( tak ať vám přijde plno lidííí;o) mějte se , K* :o)
Dikes za pozvanku. Lec tuto sobotu zvucim v B :-P
noo, ja se nedostavim, protoze sem v praci :-! tak si to uzijte :)
ale jinak přídu toho 25.týho;)