Animé - Názory | Bandzone.cz

Animé indie-rock / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

02. února 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Train
    Dead Trams
  • Dead Trams
    Dead Trams
  • Red Sun
    Dead Trams
  • Nothing Wrong
    Dead Trams
  • Pintrade
    Nezařazeno
  • One last time (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • Cages (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • The Wake
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

jz

mazec mazec mazec :))

Bez profilu

martin - standartni kompot

kaslete na souteze at nezpopovatite, jste dobry si najdete cestu bez vnucovani se :)

Bez profilu

Maruška

Díky za odpověď Honzo, no co dodat, nezbývá než se těšit...:)

Bez profilu

honza ( manager )

Maruška : Na koncertě v Praze se už pracuje . Pokud se koncert neuskuteční do prázdnin tak jednám s festivalem United S. of Prague a podobně .... i kdyby to nevyšlo tohle tak na podzim už je koncert v Praze na 100% ... Jakmile bude nějakej koncert jistej co nejdřív se tady objeví .

Bez profilu

karbo.bloguje.cz

no eště aby se to člověku nelíbilo, dyž ho někdo chválí.. .c)) to s negativní kritikou už je to horší a kdekdo se do Tebe pouští jako bys byl přikurtovanej na pranýři..

Bez profilu

Maruška

Cau vsem, doufam ze budete brzo v okoli Prahy, protoze bych vas rada slysela live!

Bez profilu

Lukes

karbo.bloguje.cz : Ty jo, díky moc! Dnes jsem si to přečetl a líbí se mi to. Teď jen, aby bylo koho oslovovat... Snad se to povede:) Ahoj

Bez profilu

http://karbo.bloguje.cz/304320_item.php

snad mě nikdo nebude žalovat.

1 2 3 4 5 6810131722283646597491108124138149157163167170172 173 174 175 176 177 178