jz
mazec mazec mazec :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
mazec mazec mazec :))
kaslete na souteze at nezpopovatite, jste dobry si najdete cestu bez vnucovani se :)
Zdarec všem. Díky moc za Vaše ohlasy a připomínky. Jen připomínám, že Animé soutěží v United Islands Of Talents a můžete nám posílat hlasy na http://www.unitedislands.cz, ať vyhrajem a zahrajem Vám v Praze. Tak šup šup hlasovat :) Díky moc.
Díky za odpověď Honzo, no co dodat, nezbývá než se těšit...:)
Maruška : Na koncertě v Praze se už pracuje . Pokud se koncert neuskuteční do prázdnin tak jednám s festivalem United S. of Prague a podobně .... i kdyby to nevyšlo tohle tak na podzim už je koncert v Praze na 100% ... Jakmile bude nějakej koncert jistej co nejdřív se tady objeví .
no eště aby se to člověku nelíbilo, dyž ho někdo chválí.. .c)) to s negativní kritikou už je to horší a kdekdo se do Tebe pouští jako bys byl přikurtovanej na pranýři..
Cau vsem, doufam ze budete brzo v okoli Prahy, protoze bych vas rada slysela live!
karbo.bloguje.cz : Ty jo, díky moc! Dnes jsem si to přečetl a líbí se mi to. Teď jen, aby bylo koho oslovovat... Snad se to povede:) Ahoj
tady posílám svůj skromnej recenz
http://karbo.bloguje.cz/309111_item.php
snad mě nikdo nebude žalovat.