karbo
70 fandů .c)) super.. na Chmelnici se těšim.. pokusim se bejt v Praze!! mazec.. a co nějakej novej materiál?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
70 fandů .c)) super.. na Chmelnici se těšim.. pokusim se bejt v Praze!! mazec.. a co nějakej novej materiál?
Soráááč !!! náš bubeník si asi zabudol prečítatˇ Bio (o:
Ahoj chlapi mohli by sme spolu zorganizovat na budúci rok nejaké koncerty.Vprípade záujmu pošlem cd.Bubeník kapely SLINA,KONTAKT na nás je www.bandzone.cz Ahoj
čúúúz borci. Nebudem to zbytočne okecávatˇ Je to SUPER! Jedna otázočka. Máte niečo naspievané aj v češtine? Ak áno dajte do placu (o:
tuto hudbu moc neposloucham...ale ten zpev je opravdu perfektni... ten klip se taky povedl !!!
Tak co, bude někdy ta Praha? :)
pod lampou uzasnej koncert, tesim se na priste :)
Krása...Tak dobrou muziku jsem už dlouho neslyšela!!!
mrte dobry, takovahle hudba se ma hrat v radiich, a ne nejaky podelany Chinaski
Kotel, Kotel, Kotel...na Prágl se vykašlete, i na Moravě Vás chtějí slyšet. Překvapilo mě že vycházíte pod Redblackem. Že by konečně vydával jiný desky než jen ty "CHROCHTACÍ" ?? Přeju hodně štěstí. Tahle hudba má určitě budoucnost. Držím Pěsti !!