Animé - Názory | Bandzone.cz

Animé indie-rock / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

02. února 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Train
    Dead Trams
  • Dead Trams
    Dead Trams
  • Red Sun
    Dead Trams
  • Nothing Wrong
    Dead Trams
  • Pintrade
    Nezařazeno
  • One last time (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • Cages (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • The Wake
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

karbo

70 fandů .c)) super.. na Chmelnici se těšim.. pokusim se bejt v Praze!! mazec.. a co nějakej novej materiál?

Bez profilu

Stanley /SLINA/

Soráááč !!! náš bubeník si asi zabudol prečítatˇ Bio (o:

Bez profilu

Stanley /SLINA/

čúúúz borci. Nebudem to zbytočne okecávatˇ Je to SUPER! Jedna otázočka. Máte niečo naspievané aj v češtine? Ak áno dajte do placu (o:

Bez profilu

wokis - Duobetic Homunkulus

tuto hudbu moc neposloucham...ale ten zpev je opravdu perfektni... ten klip se taky povedl !!!

Bez profilu

idle

Tak co, bude někdy ta Praha? :)

Bez profilu

wes

pod lampou uzasnej koncert, tesim se na priste :)

Bez profilu

Petra

Krása...Tak dobrou muziku jsem už dlouho neslyšela!!!

Bez profilu

fonee

mrte dobry, takovahle hudba se ma hrat v radiich, a ne nejaky podelany Chinaski

Bez profilu

ls

Kotel, Kotel, Kotel...na Prágl se vykašlete, i na Moravě Vás chtějí slyšet. Překvapilo mě že vycházíte pod Redblackem. Že by konečně vydával jiný desky než jen ty "CHROCHTACÍ" ?? Přeju hodně štěstí. Tahle hudba má určitě budoucnost. Držím Pěsti !!

1 2 3 4 5 6810131722283646597491108124138149157163167170172 173 174 175 176 177 178