Animé - Názory | Bandzone.cz

Animé indie-rock / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

02. února 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Train
    Dead Trams
  • Dead Trams
    Dead Trams
  • Red Sun
    Dead Trams
  • Nothing Wrong
    Dead Trams
  • Pintrade
    Nezařazeno
  • One last time (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • Cages (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • The Wake
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

tso (Animé)

No tak to je ovšem veliká paráda!!!
Moc mě těší, že naše hudba slouží lidem :)
Jen tak dál....

Bez profilu

pánové,

nevíme, jestli si to uvědomujete, ale vaše deska XYZ (Cuts) má zvláštní schopnosti. Právě jsme si to u ní skvěle rozdali...:)

plevi

Ahoj,
konečně dobré zprávy. Pokud to bude v duchu Don't Look Down, tak se těším a jestli ne, tak se taky těším ;-)
Ať vám to jde od ruky...

Bez profilu

jezinka

ahojky spider ;o), doufám že se teda brzo uvidíme, zkusím dorazit i s márou na nějakej váš konciš!!!!!
zatím se měj suprověl

idle

Jo, pěkné to v Matrixu bylo, akorát nějak prázdno. A kdyby přítel neposlouchal ráno rádio o něco pozorněji než já, tak jsme tam tentokrát nebyli ani my... což by mě fakt mrzelo, protože v Praze zas tak často nehrajete. Ale aspoň že tak :) Bylo to fajn, díky.

Bez profilu

Nickie

Moc pěkně jste zahráli v Matrixu, zajdu na vás zase. Díky moc.

Bez profilu

*sweet*

hele, ten odkaz na myspace nefacha:(

John Constantine

Blahopřejeme, stali jste se vítězi HISTORICKY PRVNÍHO ROČNÍKU ANKETY VYMÍTAČŮV ŽEBŘÍČEK aka ŠPLHOUN ROKU 2007 v kategorii BIGBÍT ROKU. Definitivní výsledky jsou k vidění v blogu na mém profilu. S pozdravem;
John Constantine

1 2 3 4 5 6810131722283646597490107122135145152157160163165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178