Neni vůbec zač :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Neni vůbec zač :)
Zdarec .. podívej se na náš profil na www.bandzone.cz/rockwell a pošli to dál svým kamaradům. Pokud se ti naše hudba bude líbit mužeš si nás přidat jako fanoušek... díky s pozdravem ROCKWELL
aj aj, nova deska? juch juch, teším se! ;-)
a jak se jmenuje ta kapela, kde ještě hraje Jiřík s Černochovou?
Ahojky, nemáte zač, a ač vaše hudba není přímo můj šálek čaje, děláte ji moc dobře! ;) Díky za pozvání, jsem teď ale v zahraničí... Ať se vám daří! :)
Unešená jsem... Vaše hudba je po dlouhý době něco strašně krásnýho, co tu můžu slyšet.... :) JSte báječný... :)* Přidávám.... S radostí... Doufám někdy naživo... :)
Čus, nový písničky jsou parádní, 3. března hlavně vemte do 15minut i CD pro Pajaju :-)
Nejlepsi!
nemáte vůbec za co děkovat ;)
vaše výkony jsou parádní :)
možná proto bych uvítala a asi né sama nějaké songy k downloadu? ... Mějte se a ať vám to hraje :P
Ahoj kluci,
Je to fajn, líbí se mě váš nový nosič :o)
jen tak dál..
Walkchoc