Krásný klip:) a z té hudby mi úplně běhá mráz po zádech, krása:) zřejmě na Váš koncert zabrousím:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Krásný klip:) a z té hudby mi úplně běhá mráz po zádech, krása:) zřejmě na Váš koncert zabrousím:)
ahojik dik za vzkaz.. jen to o ocku.. asi nebyl unor ale brezen ze :-) jinak mooc fajnej klip :-)
Pánové chvála k vám , na očku Luxusní projev ....
Zdravím, mohli bychom si vás pčidat do spříznění
Dík předem kapela organic petrol
Ahoj, díky za pozvání. O návštěvě Melodky budu uvažovat;)
Skvelé... tak som si vás nakoniec nezhliadla... nemali sme O-čko a ani ostatní, ku ktorým by som mohla ísť x(
Jo a ten Jaguar je suprózní :)
Ahojte, chtěl bych tímto pozdravit pana basáka a mého učitele z lIlji Hurníka Tomáše Otevřela. Jináč hudba je to chytrá, popová a profeisonální a proto si jistojistě našla, nachází a bude nacházet spousty fanoušků. hudbě zdar :)
Diky za pozvani! Pasi
Moc pěkná muzičenka. Čau