Tak koncert jsem prošvihla, ale aspoň jsem si vás poslechla tady :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak koncert jsem prošvihla, ale aspoň jsem si vás poslechla tady :-)
Jojo budu hlasovat ;)
Muj mail uz je taky na Ocku, doufam, ze to pomuze, protoze za a) Vase hudba stoji za slyseni, b) Havranovy klipy stoji za videni!
Mejte se, zdravi Vas,
Krystian (apatheia)
to je samozřejmost ;)
Zdravím Vás - stalo se.Mějte se a užívejte muzikanského života.
Tak mail poslán, teď už jen zbýva čekat. :-) Jinak do odkazu mailu na óčko se vloudila i tečka na konci, jde o houby, každej si to smázne, ale kdyby se vám chtělo.... :-)
Kdyz vy jste to tak pekne napsali, tak jsem to pro Vas udelal, snad pomuze... keep the still the music in your veins till the death!!!
Úkol splněn, mail na Óčko odeslán ;-) Snad se podaří Cages prosadit. Ať se daří.
Tak vzhledem k tomu, ze jste me nazvali stastnym bohem bych se mozna ukazat mohl, ale nic neslibuju...:-P
jj email už byl zaslán ;-)