Animé - Názory | Bandzone.cz

Animé indie-rock / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

02. února 2009
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Train
    Dead Trams
  • Dead Trams
    Dead Trams
  • Red Sun
    Dead Trams
  • Nothing Wrong
    Dead Trams
  • Pintrade
    Nezařazeno
  • One last time (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • Cages (CD Animé, X Production 2009)
    Nezařazeno
  • The Wake
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Dragonnx

Vpoho...hlavně, že se ozvete a svoje slovo splníte:). Budu doufat taky, že vás opravdu někdy v dohledné době uvidíme naživo:).

Dragonnx

Pardálové,
e-mail s adresou odeslán již před pár dny...
Možná jste četli, nevím:). Budu se těšit:).

Pájka

P.S.
Líbí se mi věta ve vašem Biu "Přibylo vokálního sebevědomí." Takybych takové chtěla:-)

Pájka

Zdravím:-) Mám podobnou prosbu jako Gadžííí, a to sice takovou, že bych také ráda plně rozuměla textu (a hlavně, bych si chtěla zpívat:-)), jsou někde k nalezení?
A taky bych chtěla poděkovat Jiříkovi za trsátko z koncertu T.K. v Olomouci, přináší mi štěstí v angličtině... Bohužel, jenom v angličitině:D

Hupina

Hojte Animáci.
Nemáte zač, poslouchám vás dnes a denně, doufám v koncert v Brně, Jiřímu děkuji za skvělý kytarový zážitek v Semilassu:)

Gadžííí

SUPER HUDBA JIŘÍKU A spol. :) CHTĚLA BYCH ALE NĚKTERÝ TY TEXTY, JELIKOŽ DOST DOBŘE NEPŘELOŽÍM ÚPLNĚ ŠECKY :) POŠÉFUJTE TO NĚJAK, RÁDA BYCH VŠEMU ROZUMĚLA, PROSÍÍM :):) STE MRDÓZNĚ BOMBÓZNÍ :-*

Dragonnx

Vaše hudba je váážně fain, hrozně moc;). Rád bych si vás někde poslechl live:).
Jináč jsem s pořadovým číslem 1000!
Dostanu dárek:P??

Jinak:
Pac, pusu a ADD:-*.

adhike

sakra!!!zmeskala som...boli ste v brne a ja som to presvihla!!boze:(...dufam ze budete este co v najblizsiom case v brne este...lebo len do brna by som sla..lebo napr praha je daleho od bratislavy:D

1 2 3 4 5 681013172228364658718496106114120124127129 130 131 132 133 134 135 136 137 138140142145148152156160164168171173175 176 177 178