AM country band - Úvod | Bandzone.cz

AM country band country-blues / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Já bych si rád najal dům
  Nezařazeno
 • Odjíždím v dál
  Nezařazeno
 • Cítím ten kouř
  Nezařazeno
 • Sedlo z bodláků
  Nezařazeno
 • Odchážíš
  Nezařazeno
 • Pláně s trávou zelenou
  Nezařazeno
 • 06 Stopa 6 Joliene
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Country Na Vlachovce

V srpnu jsme zkusmo zahráli Na Vlachovce. Od září se tam můžeme setkávat 2x do měsíce, a to čtvrtky  12.9.  a  26.9. vždy od 19:00 hodin. Těšíme se na Vás a na společně strávené country večery.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

AM country band - Praha

Milí přátelé, omlouváme se za odmlčení na našich stránkách. V kapele došlo za poslední rok k inovaci a modernizaci. Věříme, že nadcházející rok 2017 rozjedem už na plné pecky a těšíme se na vaši přízeň. Děkujem za pochopení.
AM country band

Jarda Čížek

Ahoj! Zdravím kolegy od stejného fochu!! Teda.. hraje Vám to parádně!!
Já se jmenuji Jarda Čížek, jsem východočeský písničkář, zaměřený převážně na vlastní tvorbu, mám ale v repertoáru taky hodinový pořad ze zhudebněných a recitovaných básní Vítězslava Hálka a obdobně komponovaný vzpomínkový pořad na Karla Kryla.
Nově mám v repertoáru i drobné renesanční skladby, které hraju na kytarovou loutnu.
Vystupuji na různých kulturních akcích nebo pořádám vlastní recitály. Občas vystupuju taky jako host s písničkářem Pepou Nosem.
Věnuju se taky studiovému restaurování starých zvukových nahrávek na LP deskách nebo MC kazetách.
Pokud máte chuť, podívejte se na můj profil: http://bandzone.cz/jardacizek nebo na internetové stránky www.jardacizek.weebly.com.
Mnoho hudebních úspěchů přeje Jarda Čížek

Zobrazit všechny názory