klasickej punk-rock, zní to tak, jak má - dobře! :) ještě ten zpěv a uvidí se, buď to bude propadák nebo hodně solidní songa.Doufám, že ta druhá možnost...držím palce, začínající kapela to potřebuje! :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
klasickej punk-rock, zní to tak, jak má - dobře! :) ještě ten zpěv a uvidí se, buď to bude propadák nebo hodně solidní songa.Doufám, že ta druhá možnost...držím palce, začínající kapela to potřebuje! :D
Čuus tak tak zatim to zní zajímavě tak sem zvědavá na pokračování...tak ať to hraje;)
Hoooy...tož na to, že ste začli teprve před měsícem, ste fakt mega dobří!!!...už se moc těším na zpěv...jinak držím palce do budoucna...x))
Zdarec :) tyjo ta skladba ta je doost dobra :)
Jen tak dál :)
A jak se jinak máte? :)
zadarec... nahodil sem k nám na profil návrhy našich songů...
a ta hudba co tady máte bez zpěvu je uplně suprová...napadl mně na to hned text.... tak přeju at se daří a snad si někdy zahrajem na společném koncertě...:-)
nazdarek...určitě nevadí...my už sme přidali taky:-)
profesionalni hudba
jen tak dal
jasne ze sa mi lubi :]
drzim palce a tesim sa na nove songy ;)
Za málo...už jen zpěv a bude bezva:-D Zdtaví Datel s východu čech (Západu Moravy):-D