Aáááá vy lamky, vy že máte lepší historii než my??tak to ste trochu dobrodruzi ne??:D to ste četli v Blesku??
Uznávám že Srnda je o trochu živější než náš Travis, ale ten si zase nějaký Sonary 7.0 dává ke svačině..:D
No ty zpěvy se ještě uvidí..8-)
Pořešíme to u pivka na tom společnym koncíku ještě..a mimochodem, když na sobě máknete, budete skoro tak dobrý jak my..dejte tomu tak 5 let a 30 hodin zkoušení denně..:D
Poroučim se pánové xD









