All My Fault - Názory | Bandzone.cz

All My Fault pop-rock / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • I Wanna Go Far Away
    Nezařazeno
  • NECHCI BÝT SÁM (feat. Lukáš "Srnda" Srnec)
    Nezařazeno
  • NA DOSAH TĚ MÁM (feat. Lukáš "Srnda" Srnec)
    Nezařazeno
  • We Can Change Everything (DEMO)
    Nezařazeno
  • On The Edge (DEMO)
    Nezařazeno
  • Please Come Back (DEMO)
    Nezařazeno
  • She's In Heaven (DEMO)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Riot in the Air!

Aáááá vy lamky, vy že máte lepší historii než my??tak to ste trochu dobrodruzi ne??:D to ste četli v Blesku??
Uznávám že Srnda je o trochu živější než náš Travis, ale ten si zase nějaký Sonary 7.0 dává ke svačině..:D
No ty zpěvy se ještě uvidí..8-)
Pořešíme to u pivka na tom společnym koncíku ještě..a mimochodem, když na sobě máknete, budete skoro tak dobrý jak my..dejte tomu tak 5 let a 30 hodin zkoušení denně..:D
Poroučim se pánové xD

Riot in the Air!

Tyjo chlastá, chlastá... to chlastá každej a zpěv má..nechápu ty kapely, který se hoděj na Bandzone, machrujou tady a zpěv tam nedaj...no jako vy to chápete??Multy nevim nevim..:D

Bez profilu

Fish

Zdarec :-)
Ivošovku jsem vymyslel já. Teda myslím ten název :-) Ivoši, to jsi klidně mohl napsat :-)
Jinak pánové, držím palce a už se těším na Mohelno. Mám v plánu dojet poslechnout, tak ať to šlape!!!

Bez profilu

gashreen

I když jsem s váma zpívala jen chvilku bylo to moc fajn... a Ivošku projev se jsi šikovnej kluk :-)

Riot in the Air!

Nazdar bando, sme nová kapela z Benešova, dali sme si vás do spřízněnejch, kvůli podobnýmu stylu co hrajem, mohli bysme se dohodnout i na koncertě kdybyste nebyli proti, bylo by to fajn!
Mimochodem potkali sme se nedavno v Brně s vašim bubeníkem a museli sme ho vychvalit do nebe i se ZakazanÝm ovocem, tak Srndo, zdravim tě!:-)
Zatim se mějte, koukněte na nás a ať vám to hraje, jen tak dál!:-)

1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35 36 37 38