Dave: podívám se na to :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dave: podívám se na to :)
záčátek kytary v Please come back je skoro stejnej jako Mutt od Blinků, jste tam změnili asi poslední 2 tony.Nesnašte se kopírovat, jinak muzika je v poho
SUPER MUZIKU ROBITE ,, uzasne to znie ,, nieje to urcite nejaka sracka ,,
Heej kucíí, zdravíím:-) Já věděl, že Vás najdu...páteční skutečná liga vystoupení parádní, jak se Vám řek:-) Ale ti porotci...ňáký divný...:-) Tak ať Vám to hraje...tohle je přesně můj styl:-) čááo
Hej super muzika! Jen tak dál a třeba někdy na vašem koncertu, čauees!
Ty jo srnda napsal příspěvek.....tak to se musí oslavit...první kritika... jdu se opít :-) ;-)
nenaděláš nic...nahrajem to znovu jak řikám :)
kterej . . . podělal nahrávku She s in Heaven! Zase Ivoš to je jasný!!
Ahca:-D tož thak aspon nějhaké songy:D-
hmmm škoda že nezpíváte česky:-D