multy taky te chci:-D....supr song kluci
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
multy taky te chci:-D....supr song kluci
Multy ja te chci
Hodne pekna muzika :) Dlouho jsem podobnou ceskou kapelu neslysel..fandim vam ;) Hodne stesti do budoucna...;)
Njn , když nám nikde nenalejou :-D)
Milujeme Vás strašně moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo není zač...my taky děkujem za add a 10.10. zdar..
To LuCča<3: Dík, basovka se tam nahrávala jenom tak, aby to nějak znělo, moc jsme se s tim nesrali, prostě jsme hvězdy a všechno zvládneme hned, s to basou se budou ještě dít věci, to budete čumět :-) To Žemlička:Čus, jo to víme taky, prostě na nás nemáte....ale dík za koment ;-) To Buran:Hlavně ve vaně to zkouším teda :-) To Criz Bernat_nb:odpověd zní asi jakože máme rádi slečny :-) To Deepoot:Tak už to ví;-) Mějte se velefanfárově ;-) Ivoš from All My Fault
:D teď se určitě něco dozvíš:)
Já bych řekl, že na nás ani pozitivní ani negativní kritika nic neudělá. Prostě naší kapele už nic nepomůže :)
Celkem v pohodě, nic extra, ale není to špatný, ale ať zpěvak cvičí anglinu, je to špatný...