kurvy pojebane notebook vam kradnu :(
oikacik8
PATRIK DERMEK us neni NACEk.hahahhiiiiihiiiii.Us je zas Metalista a chce druhu sancu od algeny hold ras sa na to dal a us je nazi pro mna!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
PATRIK DERMEK us neni NACEk.hahahhiiiiihiiiii.Us je zas Metalista a chce druhu sancu od algeny hold ras sa na to dal a us je nazi pro mna!
Ta jak co ci dziga?:D Igi nekedy dojdeme poslopat a zasulozit si spolu to proste musi byt ;-*
nie ja som s nou len trtkal, spat som isiel domov.
Uz sa tesim aj ja docente
Ta serus zahoraci. Jak še mace? Špivanky mace šumne. Cešim še, kedz najbližši pojdzeme spolu na dajaky koncert na vychodze abo zapadze a dame sebe spolu dajaku totu paľenku a pivo. JOE-Jozefe, ty ses pochcal. PÍPA-Povedz,chcem isť na výlet. MAX-Až po koncerte sa bude chlastať. DEDEK-Už to funguje na té konve. KANEC-Chlapci vystríkajte sa na mňa. Počúvaj,ty si spal s mojou manželkou?
kurvy pojebane notebook vam kradnu :(
CD este neni cele nahrate pomaly sa to ale vari, snad to bude cim skorej. Problem je ze basakovi ukradli notebook na ktorom sme to robili, KURVY. Bola tam cela nasa praca. Este ze to mame ako tak zalohovane. :-(
na brezovej pozor na pesnicku spina a smrad ak tam bude tan maly smrad jak minule :D:D:D ale tak mozno bude chcet zase na papulu dostat...to bola jedna vec....druha....jako....ocakavala som neco zleeee...ale je to ppci dobreeee :-* tesim sa teda 14teho
dedku kanec my už nekere poslal ale iba 5 pesniček ja chcu cele CD :D Oi!
Pesnicky nejsu este v konecnej verzii, budu tam este nejake mensie zmeny. Vydrz po vikende to tam nahodim OI
proč sa ty pjesničky nedaju stahnut :D