Alexxia - Úvod | Bandzone.cz

Alexxia metal / Příbram

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Myšlenka
    Nezařazeno
  • Noc
    Nezařazeno
  • Poušť (live - Jokovono cover)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Hledáme sólového kytaristu!!!

(Upraveno: )

Vážení muzikanti a muzikantky! Oslovujeme nyní Vás, kteří ovládáte elektrickou šestistrunku ( a vícestrunku) a kdož toužíte hrát v powermetalové kapele s českými texty, s milým a téměř inteligentním kolektivem z Příbrami :)  Pracujeme na novém repertoáru! Přijďte poslechnout a třeba si jen tak zahrát do naší pěkné zkušebny, i kafe uděláme (svačinu s sebou) :) Bez kytary to prostě nejde! Pište do názorů, na mail  alexxiametal@seznam.cz  nebo volejte přímo mně  724 891 764. Budeme se moc těšit.

zpívám a zdravím :)

Drahá Alexxiátka, kdo by nás chtěl opět vidět na Karlštejnském rockovém mazci, podpořte nás, prosím v anketě. V současné době pracujeme na nové tvorbě, jejíž ukázky v blízké době zveřejníme! 

Anketa zde.

Členové kapely mají hlasování samozřejmě povinné, stejně jako jsme tam vychlastali všechno pivo letos, uděláme to i příští rok! :-))

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Bez profilu

BUNGGRR

Ahoj,rádi bychom Vám a dalším Příbramským kapelkám nabídli možnost si zahrát u nás v Bunggrru.Pokud budete mít zájem volejte 702557232
www.tankerczech.cz info@tankerczech.cz

Zobrazit všechny názory