To asi neklapne, kytarista jen zkouší, jak upoutat pozornost...Tak takhle né, Danečku...Zkus nabídnout třeba svůj zadek, to bude působivější, a nebo trochu lepší zvuk, hm?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To asi neklapne, kytarista jen zkouší, jak upoutat pozornost...Tak takhle né, Danečku...Zkus nabídnout třeba svůj zadek, to bude působivější, a nebo trochu lepší zvuk, hm?
Hi!
Very good!!!
pozvete nas nekam na koncert? basacka vam za to ukaze prsa..;-)
maajkee-ty jeden zamindrakovany troubo,podle toho v kolik hodin to pišeš předpokladam že ses vrátil z hospody kde jste se stejnejma kretenama jako ty řešili proč to někdo umi a někdo ne-že?prostě je jasne že nikdo se nemuže zavděčit všem-to by na světě stačila jedna kapela pro všechny.mě se taky nelibí eva a vašek a nelezu jim na stranky a nenadavam protože někomu se asi líbí když to jaště nezabalili.Airfare skvěle zapadli do vkusu spousty mladych lidí a o tom svědčí návštěvnost na bandzone a také na jejich koncertech-které jsou mimochodem skvělé.takže na závěr-jdi do hajzlu!!!
mimochodem uz strasne moc smrdi to v jaky pozici je vas bubenik, jestli jste kapela jak ma bejt tak i s bubenikem.
hele, jako jestli nekomu neco zavidim tak airfare urcite ne, jen vyjadruju svuj ( a hodne moc lidi z HK) nazor, ze jsme fakt z tohodle znechuceny. Na myspacu co jsou ty dalsi 2 songy to je fakt krute bidny. Jinak fakt vam neuverim ze jste si vsichni uplnou nahodou dali dohromady. Jinak co vim ta dostat se na ocko neni moc slozity, pokud ma clovek trochu penez, ale o tom se snad ani nebudem bavit. Proste vas kytgarista se uz nikdy nezbavi nalepky cviceny opice co se nejmenovany clovek snazil prosadit v ubohy detsky "rockovy" kapele. porad je to proste jen kopirka jako tenkrat, nevidim v tom ani kapku nejaky invence. Sory, ale je to tak.
Ty korytňanské penisy cítíme až sem.
www.bandzone.cz/12piet
mrkni na aktualizacu pčo vole.
Výborný kluci,jen tak dál na trapáčky zavistvý se neohlížejte..viz:Majkééé..hudba chytlavá už se těšim na další :o))))Už se pracuje na zaregistrování tak zatím a hudbě Zdar.....!
Ahoj, vsimla sem si, ze vas kytarysta Lukas hraje i v kapele The Coolers. Vypada to, ze se vam tam krizi koncerty ale komu asi dá prednost ? :-)
len tak daal