i my sme na lampovej apecech (kopie starejch marshallu - plexi na basu a JCM800 na kytaru). Leč řešíme nahrávání... Studio se nás zatím netýká nejdřív to musíme krapet rozehrát a dodělat songy ale zajímalo by mě jestli máte i studio který to bere aalog na pásky a třeba až výslednej záznam digitalizuje nebo je to jako všude už upravovaný digitálně...








