Oooo-aha..už počítám dny, kdy se konečně ukážete na Dokořánu. Nemohu se dočkat. Vaše sweet lady? La la la la la. Yeah yeah..:D
Thomas
Tak tohle je teda ta superkapela s bombastickým vokálem z JUESEJ, sedím na prdeli.Opravdu přínos, konečně vím co je to rock´n´roll. Za tímhle průserem musí být spousta peněz, škoda že se to neodrazilo na muzice. Spousta peněz za hodně málo muziky. Nic proti jmenovci zpěvákovi ale jeho "Image" retardovaného dítěte je opravdu exkluzivní.
Bye
PS pro fans Rock´n´Roll je jinde, stačí otevřít uši









