Video z Lucerny na AlternativaTV: http://www.alternativatv.cz/magazin…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Video z Lucerny na AlternativaTV: http://www.alternativatv.cz/magazin…
Pozri a posúď! :)
Super robota! :-)
Velice povedené! Těším se do Brna na Flédu! Budu tam!
Zdarec Rockec!!
Hraje Vám to pěkně, fandím!!
Mrkněte taky na můj profil, poslechněte, okomentujte, budu rád :o)
Pokud máte zájem o mé služby, neváhejte mě kontaktovat!!
Ať to šlape!!
Novinky nejsou špatný, ale starší tracky mam rádši;)
Radio...začátek ve mě evokuje Cure !!! :D Zvláštní...jinak posun...šílenej posun...ale teď nevím, jestli je to dobře...ztratili jste svůj původní zvuk, zníte jak noví Airfare...vážně netuším jestli je to dobře nebo špatně...ale baví mě to takže tak....takže se těšim na nějakej koncert váš zas !!! ( Viki z Bit Bandu )
Vaše muzika se mi vyloženě nelíbí...ale ten zvuk nových nahrávek je prostě perfektní ! :)
já si myslim že všechny tyhle názory můžou být celý kapele Airfare fuk, protože hrajou skvěle, ale spíš už jen kvůli tomu, že jsou tak trošku víc za vodou =D =D =D
Youngblood je velká pecka líbila se mi už když jsem ji slyšel live ;). Přeju ať se daří ;)