Airfare - Názory | Bandzone.cz

Airfare rock / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

19. listopadu 2007
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • CHRISTINE
    Nezařazeno
  • LIFE IS EASY
    Nezařazeno
  • SORRY BABY
    Nezařazeno
  • SCHOOL
    Nezařazeno
  • SUMMER GIRL
    Nezařazeno
  • Radio
    Youngblood
  • COLLAPSE
    Nezařazeno
  • Youngblood
    Youngblood
  • Take me on
    Youngblood
  • Right now!
    Youngblood
  • Goodbye
    Youngblood
  • Hello
    Youngblood
  • Dangerous
    Youngblood
  • Sands of time
    Youngblood
  • Dr.Z.
    Youngblood
  • D1
    Nezařazeno
  • MARTYRDOM
    Nezařazeno
  • JAILDBIRD
    Nezařazeno
  • WORLD WAR
    Nezařazeno
  • Dancing Kings
    Youngblood

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Jana

Ahojda, taky urcite dorazim do Futura 17.12.
Videla sem vas v Sazce a musim rict, ze ste byli zabavnejsi nez Wanastowky... Rock´n´roll

Marianko

Nazdar borci, nechcete sem přidat, jak se pro vás má hlasovat do těch cen Óčka? Na ten objev roku. Myslím si, že by vám hodně z nás rádo poslalo svůj hlas. A můžu potvrdit že koncerty jsou hodně velkej mazec. A moc se těšim do Futura! Ať žije Rock´n´Roll!!!

Stratos74

dokonalá hudba co má šťávu.. prostě rock n roll co si na nic víc nehraje.. super!!!

Bez profilu

CHORCHE von HUB

CHORCHE von Herr U-BAHN
Při korektuře plakátu na koncert skupin 158 AIRFARE a MOJE ŘEČ, který proběhne 17.12.2007 sem myslel bůhví na co a tak skupina AIRFARE je na plakátech jako AIR FAIR . Tímto se chci omluvit 1. skupině AIRFARE za zkomolenmí názvu. 2. produkčnímu týmu klubu futurum(zastoupený Vendulou SVobodovou, za to že odolávají tlaku rozběsněných fanoušků za mně-přeposílejte mi emaily) 3. fanouškům za rozhořčení nad mým šlendriánstvým a nezodpovědností..........jsem poučen CHvHUB

Bez profilu

milan

Myslím si , že vše kolem vás je nafouknutá bublina ,která brzo splaskne. No abych vám nekřivdil půjdu se podívat 17.12. do Futura....

Bez profilu

Ada

Cus borci, tesim na 17. do Futura ! Doufam ze to poradne rozjedete. Uz se nemuzu dockat, slysela sem ze vase koncerty jsou mazec... Pa pa Ada ,-)

Bez profilu

martekk

ctu "info o kapele"...
co to je "nezávislí hudebníci" ?? esli se smim zeptat... dekuji

Bez profilu

Šáren

Zdravím Vás pánové, Vaše tvorba je velice zajímavá. Nedivím se, že nenechá nikoho jen tak v klidu stát pod pódiem. I also love rock´n´roll! (http://www.bandzone.cz/starejpejr)

1 2 3 4 5 68101317222938506585111145189245314397492592688771837887922947964976984990994997999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011