I love rock'n'roll!!!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
I love rock'n'roll!!!!!
Ahojda, taky urcite dorazim do Futura 17.12.
Videla sem vas v Sazce a musim rict, ze ste byli zabavnejsi nez Wanastowky... Rock´n´roll
Nazdar borci, nechcete sem přidat, jak se pro vás má hlasovat do těch cen Óčka? Na ten objev roku. Myslím si, že by vám hodně z nás rádo poslalo svůj hlas. A můžu potvrdit že koncerty jsou hodně velkej mazec. A moc se těšim do Futura! Ať žije Rock´n´Roll!!!
dokonalá hudba co má šťávu.. prostě rock n roll co si na nic víc nehraje.. super!!!
CHORCHE von Herr U-BAHN
Při korektuře plakátu na koncert skupin 158 AIRFARE a MOJE ŘEČ, který proběhne 17.12.2007 sem myslel bůhví na co a tak skupina AIRFARE je na plakátech jako AIR FAIR . Tímto se chci omluvit 1. skupině AIRFARE za zkomolenmí názvu. 2. produkčnímu týmu klubu futurum(zastoupený Vendulou SVobodovou, za to že odolávají tlaku rozběsněných fanoušků za mně-přeposílejte mi emaily) 3. fanouškům za rozhořčení nad mým šlendriánstvým a nezodpovědností..........jsem poučen CHvHUB
Myslím si , že vše kolem vás je nafouknutá bublina ,která brzo splaskne. No abych vám nekřivdil půjdu se podívat 17.12. do Futura....
Cus borci, tesim na 17. do Futura ! Doufam ze to poradne rozjedete. Uz se nemuzu dockat, slysela sem ze vase koncerty jsou mazec... Pa pa Ada ,-)
ctu "info o kapele"...
co to je "nezávislí hudebníci" ?? esli se smim zeptat... dekuji
skvost hudba!:)))))
Zdravím Vás pánové, Vaše tvorba je velice zajímavá. Nedivím se, že nenechá nikoho jen tak v klidu stát pod pódiem. I also love rock´n´roll! (http://www.bandzone.cz/starejpejr)