Není zač!!!Do budoucna není nic vyloučené!!!Pokud budete mít volno dojeďte zakalit!!!Čau DF
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není zač!!!Do budoucna není nic vyloučené!!!Pokud budete mít volno dojeďte zakalit!!!Čau DF
Staňo ty si vůl xD
to je už jiná...........že. Prostě NEW FACE AEQUILIBRIUM........ v poho Stando.
abyste neřekli:-P
Můžu vám dělat osobního nosiče? :-D A Staňo Nosit ne Držet :-D
Ale jedeeeem Hošaníí :-P
Ahojte,
blahopřeji k nové sestavě a ještě jednou dík za sobotní akci. Jsem zvědavá jak vám to bude spolu hrát. Mějte se a někdy někde pa! M.
Beru to misto kytaristy :)
Jo jste v pohodě.Jěště jsem to tedy nestihl poslechnout celý ale určitě ještě doposlechnu.No a setkání na pódiu by bylo určitě zajímavý.Třeba se zadaří.Jinak až doděláme naše demo,tak to sem pak hodím a můžete si to taky poslechnout.Ale ještě to bude chvilku trvat.Tak se mějte a ať vám to hraje.Čau
jj.. pěkná hudba .. jen tk dál ;-) :)