jasně držím palce !
ostatně celá ČERTtoVEM Liberec
máme rádi,kde to žije a je cítit radost ze hry !
snad někdy někde, trošku jedeme
napříč žánry :-))) , třeba to vyjde.ahoj a štěstí na lidičky !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jasně držím palce !
ostatně celá ČERTtoVEM Liberec
máme rádi,kde to žije a je cítit radost ze hry !
snad někdy někde, trošku jedeme
napříč žánry :-))) , třeba to vyjde.ahoj a štěstí na lidičky !
ahoj kluci,zjistil,že jste mi zmezeli z profilu,už to napravuji,čauky š.....
hustý válce X) ukážu se v kyjově,zatím hoyas!
jste hustý !! zžeba až budete někdy hrát v praze tak bychom si mohli s váma střihnout nějakou akci. Jinak sám za sebe říkám že vaše tvorba má fakt velkou budoucnost.. jenom najít správnou cestu co? :-D ... tak se mějte a neměňte žánr ani způsob hry.. jste borci.. čááágo
zdravim vás bando, tak k vaší muzice - neni to sice úplně můj šálek kávy, ale na živo bych si vás ráda poslechla. Je trochu cítit, že nemáte ještě moc nahráno, ale důležitý je, že vás to baví a určitě máte velkou motivaci k tomu, aby jste se víc a víc zdokonalovali. moc vám to přeju a držim palce!! až budete někde poblíž, tak si vás určitě nenechám ujít! muzice zdar ;-)
Máto to dobrý :)
tschüs
Zajímavá muzika :)
Můj styl to není avšak si myslím že máte co nabídnout :) Jen to chce více makat :)
Dííík za pozvánku x) zupa! ;)