Adnihil - Úvod | Bandzone.cz

Adnihil death-metal / Třinec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 2013 - Symbols of Extinction
  Nezařazeno
 • 2013 - Rise Again
  Nezařazeno
 • Heartburning
  Nezařazeno
 • Blind Madness of The Werewolf
  Nezařazeno
 • Hyena From Rome
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Jedinečná nabídka !

(Upraveno: )

Zdar bando ! Válí se nám v krabicích ještě pár desítek CD's From the Shadows ! Teď, když jsou Vánoce za dveřmi, určitě scháníte dárky pod pařez. Proto neváhejte ! Deska vaší oblíbené death metalové sebranky udělá radost každému z rodiny, ať je to babička, dcera či morče, nebo komukoliv z přátel. Cena za kus 150,- Kč ! Při doběru nad 300 kusů možnost množstevní slevy :D 

Pokud máte zájem, napište mi (tady na BZ jako Fus.oč) nebo popřípadě Draikovi do zpráv.

Jinak se určitě přijďte mrknout teď v pátek 28.11. do Třineckého Music Clubu Barrocko, kde budem dělat bordel společně s kapelou Ador Dorath , která zde představí a pokřtí své čerstvé album a dalšími skvělými grupami Awrizis, Forgotten SilenceGreedhale. 

Práci zdar ! Adaš 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Rado

Hrajete ještě?

Ennoia

Nazdar! Omlouváme se za spam, ale zkoušíme to i touto cestou - Hledáme nového kytaristu do kapely ENNOIA. bližší info na našem profilu. díky za jakoukoliv podporu! :)

Slečna Anal Phabet

Sorry za spam, Slečna Phabetová potřebuje doplnit sestavu. Sháníme proto basist(k)u na úrovni. S kladným vztahem ke stylům jako je black / death / grind. Na věku nebo velikosti ani tak moc nezáleží. Důležitý je ten pověstný přístup a ochota dojíždět do Rožnova p/R na zkoušky.
Pokud by mezi Vámi někdo takový byl, nebo byste nám mohli někoho doporučit, neváhejte a pište nám prosím na drivendown@seznam.cz
Dík jak sviňa za pomoc. Mějte se. SAP and CO.

Zobrazit všechny názory