Adam Kukačka Band - Úvod | Bandzone.cz

Adam Kukačka Band pop-rock / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Naslouchej
    Nezařazeno
  • Vzdálená
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový videoklip k písni Než přijde den!

Je to tady!

Každý z nás občas chybuje. Důležité je, že dokážeme milovat. S velkou radostí a potěšením Vám představujeme v pořadí již třetí singl brněnské pop-rockové skupiny Adam Kukačka Band s názvem Než přijde den!

Bylo to opravdu náročné, ale zároveň úžasné natáčení, které přineslo obrovské množství nových zkušeností, spojilo dohromady skvělou partu lidí a dovedlo nás ke společnému cíli. Pevně věřím a doufám, že se Vám výsledek bude líbit stejně jako nám! :) 

Velmi si vážíme Vaší podpory, a proto budeme rádi za sdílení, komentáře, odběry našeho kanálu na YouTube nebo za cokoliv jiného J Pomozte nám dostat naši písničku a klip do světa, ať o tom ví co nejvíc lidí! :) Předem velké díky! :)

Zároveň bych rád poděkoval všem, kteří se na klipu podíleli, už podle titulků na konci klipu je zřejmé, že Vás bylo opravdu hodně a šlo o naše zatím nejtěžší natáčení. Přesto šlo o cennou zkušenost a moc jsme si natáčení užili :)

A teď už přeji příjemný poslech a pokoukání, komentujte a sdílejte, určitě nám dejte vědět, jak se Vám to líbí, budeme moc rádi! :) 

Youtube Video Qxz6u4jXRw0Youtube Video Qxz6u4jXRw0

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Lenka Vidová

Ahoj Adame :-) Teď jsem si v klidu poslechla písničku i s tím klipem :-) Opět se vám to povedlo !! :-) hezký klip i s písničkou (Naslouchej) :-) obě se vám podařily ! :-) Držím palce do dalšího tvoření a zpívání :-) Je škoda, že nejste slyšet v médiích, ale to je nemoc dnešní doby... Tak , jen tak dál :-) Kdo chce , najde si tě a ty další taky ;-) :-) Lenka

Bez profilu

Lenka Vidová

Písnička je skvělá :-) Jsem zvědavá na ten klip :-) měj se ,Adame a držím palce celé kapele :-) Ať se vám daří ! :-) Lenka

Zobrazit všechny názory